Loader

Hizmetlerimiz

Bireysel Araç Kiralama

Always Car Rental’ın bireysel Kiralama hizmetini seçerek otomobil sahibi olmanın tüm sorumluluklarını geride bırakın, yaygın araç kiralama ağımızdan ve geniş araç filomuzdan yararlanma ayrıcalığına sahip olup, kendinizi keyif için hazırlayın.

Kurumsal Araç Kiralama

Çalıştığınız sektörün dinamiklerine ayak uydurmak ve başarıya giden yola güvenle çıkmak için zamanınızı ve bütçenizi akıllıca kullanmanız gerekir. Şirketinizin filo ihtiyaçlarını karşılarken yapacağınız tercihler de şirketinizin başarısını ve kârlılığını belirler. Her yenilikçi şirket gibi siz de Always Car Rental’dan uzun dönem araç kiralayın, deneyimli ve güvenilir filo kiralama hizmetinden kesintisiz yararlanın.

Şöförlü Araç Kiralama ve Transfer Hizmeti

Always Car Rental’ın sunmuş olduğu şoförlü araç kiralama ve transfer hizmetleri, tahsis edilen aracın profesyonel ve lisanslı şoförler eşliğinde güvenli ve konforlu şekilde müşterinin karşılanması, toplantılara götürülmesi, havaalanı transferleri, uzak ya da yakın mesafe ulaşımlarının sağlanmasından oluşan özel taşımacılık hizmetidir.

Otel ve Konaklama

Türkiye’nin tüm bölgelerindeki 5 Yıldızlı konforu A&H Tourism Travel Agency ayrıcalıkları ile yaşayın. Dilerseniz İstanbul boğazının büyüleyici atmosferinde, dilerseniz Doğu Karadeniz’in baş döndürücü yaylalarında ya da Ege ve Akdenizin büyüleyici doğasında konaklamanın farkını bizi tercih ederek hissedin.

Tur ve Seyahat Organizasyonu

A Grubu seyahat acentası A&H Tourism Travel Agency ayrıcalığı ile her köşesinden tarih ve kültür fışkıran Anadolu’nun güzelliklerini özel turlar ile keşfetmek için siz sadece konsepti seçin ve gerisini bize bırakın.

Rehberlik

A Grubu seyahat acentesi A&H Tourism Travel Agency ayrıcalığı ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı belgeli alanında uzman, deneyimli rehberler ile yerli ve yabancı konuklara profesyonel turist rehberliği hizmeti vermekteyiz. Turlarımız İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça, Japonca, İtalyanca, Yunanca ve Arapça dillerini son derece iyi konuşan rehberlerimiz eşliğinde yapılmakta olup, konuklarımızın keyifli zaman geçirmelerine, gezilen ve ziyaret edilen yerler hakkında doğru bilgilenmelerine önem gösterilmektedir.

Özel Jet ve Helikopter Kiralama

Uçuşlarımızı tamamen siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirmekteyiz. Yurtiçi ve yurt dışı uçuş noktalarımızda size benzersiz bir uçuş deneyimi sunmak en önemli önceliğimizdir.

Yat Kiralama

Özel anlarınızı daha özel yapmak istemez miydiniz? O halde sizler için verdiğimiz hizmetler arasında olan çok amaçlı özel yat ve tekne gibi deniz araçlarını istediğiniz an kiralayarak bu deneyimi ve lüksü sonuna kadar yaşamanın keyfine varın.

Özel Güvenlik

Müşterilerimizin korunma ihtiyacı duydukları her türlü konuda, kuruluşumuz yakın koruma ve eskortluk hizmetleri vermektedir.

Üst